Eleport jaunumi

Eleport jaunumi

Eleport ar ekspertiem festivālā “Lampa” – kas kavē elektroauto attīstību?

Kaut gan elektroauto pieprasījums aug katru gadu, Eiropas Savienība turpina izstrādāt dažādus priekšlikumus, lai paātrinātu transporta sektora pāreju no benzīna...
Read More

Eleport uzstāda pirmo elektroauto uzlādes staciju Jūrmalā

Elektroauto uzlādes tīkls Eleport uzstāda savu pirmo uzlādes staciju Jūrmalā. Jaunā uzlādes stacija nodrošina uzlādi diviem elektroauto vienlaicīgi un būs piemērots risinājums satiksmes slodzei uz Jaunķemeru ceļa.
Read More

Eleport uzstādīs jaunas elektroauto uzlādes stacijas t/c Domina Shopping

Elektroauto uzlādes tīkls Eleport ir noslēdzis līgumu ar Domina Shopping par četru jaunu elektroauto uzlādes staciju uzstādīšanu tirdzniecības centra daudzstāvu...
Read More

Elektroauto ir nākotne, kas jau ir ieradusies

Eiropas Komisija ir ierosinājusi fosilā kurināmā automobiļus turpmāk neizmantot. Nākamais loģiskais risinājums ir elektromobiļi. Līdzīgi kā infrastruktūra bija nepieciešama benzīna un dīzeļdegvielas automašīnām, arī elektromobiļiem ir nepieciešama uzlādes infrastruktūra. 
Read More

Eleport paziņo par partnerības uzsākšanu ar Bolt

Bolt, vadošā Eiropas mobilitātes platforma, kas piedāvā kopbraukšanas pakalpojumus pēc pieprasījuma, koplietošanas automašīnas un elektriskos skrejriteņus, kā arī ēdienu un pārtikas preču piegādi, parakstīja sadarbības līgumu ar elektroauto uzlādes tīklu Eleport, lai izveidotu uzlādes tīklu, kas veicinās kopbraukšanas pakalpojumu elektrifikāciju. Pirmā sadarbības īstenošana notiks Baltijas valstīs un Polijā. 
Read More

Energoresursu cenas – kāpēc viss paliek dārgāks un kā var to ietekmēt

Katrs no mums pagājušā gada izskaņā piedzīvoja nepatīkamu pārsteigumu, ielūkojoties jaunākajā apkures un elektrības rēķinā. Tik tikko atgūstoties no pirmā...
Read More

Eleport piedāvā uzņēmumiem uzstādīt elektroauto uzlādes stacijas bez maksas

Sekmējot klimatneitrālas transporta nozares attīstību, uzlādes tīkls Eleport piedāvā Latvijas uzņēmumiem iespēju uzstādīt jaunas elektroauto uzlādes stacijas publiskai lietošanai, uzņemoties visas izmaksas, kas rodas uzstādīšanas procesā. Šādā veidā Eleport aicina uzņēmumus pievērst uzmanību zaļāka uzlādes staciju infrastruktūras izveidei arī savā teritorijā un veicinātu savas “oglekļa pēdas” mazināšanu.
Read More

Eleport uzstāda pirmās elektroauto uzlādes stacijas Latvijā

Igaunijas elektroauto uzlādes tīkls Eleport paplašina staciju tīklu, uzstādot pirmās trīs uzlādes stacijas Latvijā, tādējādi kļūstot par starptautisku uzlādes tīklu....
Read More

Meklējam Biznesa attīstības vadītāju Latvijā

Eleport komanda ir apņēmusies paātrināt elektroauto adaptāciju un samazināt fosilo degvielu atkarību. Kā Biznesa attīstības vadītājam tev būs iespēja spēlēt svarīgu lomu šīs misijas izpildē.
Read More

Uzlādes staciju tīkls Latvijā gatavojas elektroauto skaita pieaugumam

Latvijas tirgū ir ienācis Igaunijas lielākais privātais elektroauto uzlādes tīkls Eleport, piedāvājot mūsdienīgus, lietotājam ērtus risinājums, atvērtu tīklu un neapšaubāmi veicinot pakalpojuma kvalitātes pieaugumu Latvijas tirgū kopumā.
Read More

Latvijā darbību uzsāk jauns elektroauto uzlādes tīkls Eleport

Jaunais un modernais elektroauto uzlādes tīkls Eleport ir uzsācis darbību Latvijas tirgū, piedāvājot klientiem jaunākās paaudzes maiņstrāvas uzlādes ierīces līdz 22 kW, ātrās uzlādes stacijas un ultra ātrās uzlādes stacijas, kas ļauj uzlādēt vairāk par 100km nepilnās 5 minūtēs.
Read More